Turystyka.GdzieSzukac.pl - Katalog Stron Internetowych. Turystyka agroturystyka tanie kwatery noclegi ogłoszenia oferty turystyczne nad morzem w górach nad jeziorem.« Strona Główna / woj. małopolskie / - Turystyka inne

Dodaj stronę  ::

» Przewodnik Kraków - wycieczki i zwiedzanie Krakowa

Licencjonowany przewodnik, wycieczki po Krakowie - zwiedzanie po polsku i rosyjsku +48609652517. Oprowadzanie po Kraków, Wawel, Droga Królewska, Kazimierz, Rynek, Wieliczka, Oświęcim i inne atrakcje. Zwiedzanie z doświadczoną, uśmiechniętą i miłą Panią przewodnik. Zestawy słuchawkowe - tour guide.

www: http://www.krakow-przewodnicy.pl/

:: szczegóły
» Przewodnik tatrzański - górski

Strona skierowana do osób poszukujących licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego. Z nami bezpiecznie i ciekawie spędzisz czas. Zapraszamy na wycieczki w Tatry z licencjonowanym przewodnikiem tatrzańskim. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich. · Oprowadzamy grupy zorganizowane jak również indywidualne osoby. · Wycieczki dostosowujemy do Państwa oczekiwań, wieku i wielkości grupy. · Zapewniamy fachową opiekę podczas wycieczki a naszą pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. · Z nami możecie odwiedzić wspaniałe tatrzańskie doliny, jaskinie jak również najwyższe szczyty. · Jesteśmy elastycz

www: http://www.tatry-przewodnik.com.pl/

:: szczegóły

» Kraków Event - Organizacja imprez, konferencji i wydarzeń specjalnyc

Kraków Event - indywidualne rozwiązania. Organizacja i obsługa eventów i konferencji, imprez firmowych, imprez i wyjazdów integracyjnych.

www: http://www.krakowevent.eu/

:: szczegóły

» O Krakowie

Jestem Licencjonowanym Przewodnikiem Miejskim. Zapewniam profesjonalne oprowadzanie po krakowskich zabytkach. Trasa i czas trwania wycieczki mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów. Chcesz poczuć tą niezwykłą atmosferę, spędzić miło czas, poszerzyć swoją wiedzę? Zapraszam do Krakowa. Jeśli jesteś tu pierwszy raz zapewne zechcesz podążyć śladami polskich monarchów, dotrzeć na wawelskie wzgórze i odwiedzić smoka. Po drodze warto zejść do Podziemi Rynku i zwiedzić niezwykłe muzeum gdzie średniowieczne dzieje miasta przedstawiono za pomocą licznych prezentacji multimedialnych.

www: http://przewodnikkrakow.com.pl/

:: szczegóły

» Ośrodki narciarskie w Polsce

Zakopane to bardzo znane nie tylko w Polsce ale i na całym świecie miasto, które bez przesady można nazwać miastem turystów. Tutaj prawie na każdym kroku znajdują się różnego rodzaju elementy krajobrazu takie jak punkty usługowe, kawiarnie, sklepy zorientowane właśnie na turystów. Bliskość gór spowodowała taką sytuację, Zakopane można polecić każdemu..

www: http://www.narty.gory24.pl

:: szczegóły

» Wirtualne zwiedzanie

Wirtualne zwiedzanie najważniejszych instytucji publicznych w danym mieście, zabytków, obiektów kulturalnych i sportowych, firm, ulic, placów i parków. Strona umożliwia wirtualny spacer po wybranych miastach i gminach oraz zapoznanie się z ich architekturą i krajobrazem za pomocą panoramicznych prezentacji.

www: http://www.wkraj.pl

:: szczegóły

» Atrakcje turystyczne w Pieninach

Pieniny przodują wśród najbardziej popularnych regionów w południowej Polsce. Każdego roku dziesiątki tysięcy turystów z Europy odwiedza ten rejon w celach uprawiania turystyki. Atrakcji turystycznych na terenie Pienin jest bardzo dużo.

www: http://www.atrakcjeturystycznewpieninach.pl/

:: szczegóły

» Usługi porzadkowe dla ośrodków wypoczynkowych

Zastosowanie przez nasza firme wydajnego sprzetu i doskonalych srodkow chemicznych firmy Karcher pozwala nam na znaczne obnizenie kosztow i czasu czyszczenia.Usuniecie nagromadzonego brudu daje natychmiastowy efekt - przywraca pierwotny wyglad.Powierzchnia jest calkowicie sucha po czterech godzinach. Obslugujemy tylko klientow na terenie miasta Krakowa,a po wczesniejszym ustaleniu-najblizsze okolice. Nasza wizytówka: WywabMnie - Czyszczenie dywanów, pytania@wywabmnie.pl, Komandosów 1 (podziemia SM Podwawelska), Kraków, 30-334, 12-357-37-36, 501-78-78-46

www: http://wywabmnie.pl

:: szczegóły

» Imprezy Kraków

Zapraszam Cię w niesamowitą podróż po magicznym Krakowie. Będę informował Cię o Atrakcjach w Krakowie, Imprezach i tego co warto w Krakowie zobaczyć. Spędz Weekend w Krakowie wiedząc Co warto zobaczyć. Specjalnie dla was nasza strona o Krakowie otworzyła Forum gdzie możecie wypowiadać się o ciekawostkach Krakowa. Dyskutuj i dziel się wrażeniami na temat Atrakcji w Krakowie.

www: http://www.krakow.wwwsieci.pl

:: szczegóły

» Pieniny24

www.pieniny24.pl to zawsze aktualne informacje, najciekawsze miejsca, intrygujące ciekawostki. Jedziesz w góry wejdz koniecznie. Jesteś na rowerze, pieszo w zimie czy w lecie- u nas poznasz miejsca które warto zobaczyć i poznać.

www: http://www.pieniny24.pl/

:: szczegóły

» Kraków bez Tajemnic

Nasza firma zajmuje się kulturoznawczymi wycieczkami po Królewskim mieście KRAKÓW.Z nami mogą Państwo zwiedzić STARE MIASTO wraz z największym Rynkiem w Europie oraz Królewskim Zamkiem umiejscowionym na wzgórzu WAWEL, malowniczą, jakże tajemniczą żydowską dzielnicę KAZIMIERZ, gdzie Znajdziecie miejsca związane z kulturą Żydowską, takie jak: Cmentarz Żydowski,Synagogę Starą, Synagogę Tempel oraz wiele innych ciekawych obiektów. Pojedziemy także do dzielnicy Podgórze gdzie w czasie II Wojny Światowej znajdowało się Getto dla ludności Żydowskiej a nieopodal znajduje się słynna Fabryka Oscara Schindlera. Zabierzemy Was również na wzgórze św. Bronisławy,nad którym wznosi się kopiec im. Tadeu

www: http://www.victorcitytour.pl/

:: szczegóły

» Interprete polacco,Traduzioni polacco italiano,tłumacz przysięgły włos

Interprete polacco,Traduzioni polacco italiano,tłumacz przysięgły włoskiego

www: http://www.tlumacz-wloskiego.pl/index_it.html

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 5281, Podkategorii: 888
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 7