Turystyka.GdzieSzukac.pl - Katalog Stron Internetowych. Turystyka agroturystyka tanie kwatery noclegi ogłoszenia oferty turystyczne nad morzem w górach nad jeziorem.« Strona Główna / woj. wielkopolskie / - Aktywny wypoczynek

Dodaj stronę  ::

» Przewodnik Poznań

Przewodnik Królewski proponuje Państwu różnego rodzaju wycieczki po Poznaniu i Wielkopolsce skierowane zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Zespół Przewodnika Królewskiego składa się wyłącznie z licencjonowanych pilotów i przewodników, których wieloletnie doświadczenie, a także pasja będą najlepszym gwarantem ciekawie spędzonego czasu oraz niezapomnianej przygody. Nasza bogata oferta sprawia, iż każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Co więcej wycieczki przystosowujemy do poziomu zainteresowania naszych Klientów, do ich potrzeb, a także wieku.

www: http://www.przewodnik-krolewski.pl/

:: szczegóły
» Aquapark w Suwałkach

Aquapark Suwałki to obiekt złożony z części basenowej oraz odnowy biologicznej. Cały aquapark zajmuje powierzchnię równą 10113,4 metrów kwadratowych. Będzie to atrakcyjne miejsce rozrywki dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także osób starszych. Aquapark Suwałki nie jest skierowany tylko do osób z Suwałk, ale także turystów z całej Polski i innych krajów (m.in. Litwy). Aquapark z pływalnią w Suwałkach - odwiedź nieoficjalną stronę Aquapark Suwałki.

www: http://www.aquapark.s-ki.pl/

:: szczegóły

» Kajaki sklep internetowy

Kajakiipontony.pl to największy polski sklep internetowy mający w ofercie bogaty asortyment sprzętu wodnego zarówno do rozrywki jak i dla bardziej wymagających użytkowników. Oferta firmy przedstawia się bardzo zróżnicowanie, proponujemy zarówno lekkie pontony jak i kajaki dla mało wymagających, dużą ilość akcesoriów turystycznych oraz wysokiej jakości sprzęt w postaci silników. Asortyment powinien zadowolić każdego, zarówno wędkarzy jak i też dla osób prywatnych, którzy chcą mile spędzic czas na wodzie.

www: http://www.kajakiipontony.pl

:: szczegóły

» kursy angielskiego Poznań

Kurs języka angielskiego dla dorosłych Everyday English. Nowatorska metoda oparta na praktyce w nauczaniu zagranicą - uczymy się tego, co jest naprawdę stosowane w mowie angielskiej na codzień-żadnych niepraktycznych zwrotów, ćwiczeń czy czytanek. Już po kilku lekcjach uczący się umie tworzyć konstrukcje językowe stosowane przez rodowitych Brytyjczyków i będzie przez nich zrozumiany. Nowoczesne materiały. GRUPA 5-10 OSÓB. Ilość i godziny zajęć ustalane z góry - uczęszczamy na podwójną lekcję 1 raz w tygodniu.

www: http://www.fastenglish.com.pl

:: szczegóły

» lekcje angielskiego

Profesjonalna nauka i lekcje angielskiego online pod opieką wykwalifikowanego lektora. Ucz się gdziekolwiek jesteś.

www: http://www.fastenglish.eu

:: szczegóły

» angielski Poznań

Angielski w Twojej firmie, domu, biurze. Kompetencja i solidność. Doświadczenie w nauczaniu w Wielkiej Brytanii. Nowoczesne materiały, przyjemna atmosfera. Zapisz się już dziś.

www: http://www.lessons.cba.pl

:: szczegóły

» Naprawa komputerów Poznań ..:: ActiveComputer.pl ::.. NAPRAWA KOMPUTER

Naprawa komputerów. naprawa komputerów activecomputer, naprawa komputerów windows, naprawa komputerów xp, naprawa komputerów 9x, naprawa komputerów 95, naprawa komputerów 98, naprawa komputerów vista, serwis naprawa komputerów, naprawa komputerów poznań, naprawa komputerów w poznaniu. ActiveComputer - Marcin Szymaniec - ActiveComputer KOMPUTEROWE: Naprawy, Instalacje, Strony www, Porady. Marcin Szymaniec 502 95 66 22. Osiedle Rzeczypospolitej - POZNAŃ.

www: http://activecomputer.pl/

:: szczegóły

» Łuczywno.europa.pl

Łuczywno.europa.pl - Serwis regionalny Łuczywno położone jest we wschodniej części województwa wielkopolskiego w powiecie kolskim, na terenie gminy Osiek Mały. Pod względem zarysu granic przypomina nieforemny prostokąt wydłużony od strony południowo-wschodniej. Znajduje się w odległości 27 km od Konina i 13 km od Sompolna.

www: http://luczywno.europa.pl/

:: szczegóły

» Ochotnicza Straż Pożarna w Łuczywnie (OSP Łuczywno)

Ochotnicza Straż pożarna w Łuczywnie (OSP.Luczywno.europa.pl)

www: http://osp.luczywno.europa.pl

:: szczegóły

» Młodzieżowy Obóz Motoryzacyjny w Pile

Wypoczynek polączony z kursem na prawo jazdy ,konczy się egzaminem . panstwowym.

www: http://www.obozmotoryzacyjny.boo.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 5281, Podkategorii: 888
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 13